FB FB FB
3Z Sp. z o.o. na branżowych targach Krakdent 2018

3Z Sp. z o.o. na branżowych targach Krakdent 2018

Nasi Klienci z firmy 3Z Sp. z o.o. prezentowali swoją ofertę na marcowych Międzynarodowych Targach Stomatologicznych Krakdent w Krakowie. Już kolejny raz zadaniem PM Talk było m.in. przygotowanie oprawy graficznej stoiska targowego oraz materiałów promocyjnych.

Coroczne targi Krakdent to jedno z ważniejszych miejsc spotkań branży dentystycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. W 26 edycji wydarzenia uczestniczyli również nasi Klienci - firma 3Z Sp. z o.o. - dystrybutor produktów z zakresu stomatologii, implantologii i chirurgii szczękowej.
W ramach działań PM Talk powstało stoisko targowe oraz materiały promocyjne m.in. w postaci katalogów, broszur i prezentacji oferty. Całość zaprojektowana została w oparciu o stworzoną przez nas identyfikację wizualną marki. Stała współpraca naszej agencji z firmą 3Z obejmuje prowadzenie komunikacji w social mediach, bieżące opracowywanie materiałów marketingowych, realizację sesji zdjęciowych, spotów promocyjnych oraz doradztwo strategiczne. Niebawem wdrożona zostanie również nowa strona internetowa spółki.


Jesteśmy ze Śląska,
działamy w całym kraju.

SPOTKAJMY SIĘ

[Napisz do nas:] biuro@pmtalk.pl